Предмет: Физика,
автор: nebordenis71
Протягом 1,25 год в двигуні моторолера спалили 2,5 кг бензину. Який ККД двигуна, якщо за цей час він виконав корисну роботу 23МДж?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
20%
Объяснение:
Дано:
t=1,25год=4500с
m=2,5кг
A=23*10⁶Дж
q=46*10⁶Дж/кг
==============
n-?
n=(A/Q)*100%=
=(A/(qm))*100%=
=(23*10⁶/(46*10⁶*2,5))*100%=20%
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: rusgopnik77
Предмет: Литература,
автор: rusgopnik77
Предмет: Другие предметы,
автор: beisovadarina586
Предмет: Химия,
автор: lukidimaria06
Предмет: Английский язык,
автор: youyouyoulol