Предмет: Физика,
автор: Kekwq1
1.До джерела струму з напругою 12В послідовно приєднано два резистори. Відомо, що опір одного з резисторів 3Ом,а напруга на іншому резисторі складає 9В.Знайдіть опір другого резистора та силу струму в колі.
Ответы
Автор ответа:
1
**Розв'язання:**
За законом Ома для послідовного з'єднання резисторів, напруга на кожному резисторі дорівнює добутку сили струму в колі на опір резистора:
```
U = I * R
```
де:
* U - напруга на резисторі, В;
* I - сила струму в колі, А;
* R - опір резистора, Ом.
Отже, для першого резистора:
```
3 = I * 3
```
```
I = 1 А
```
Для другого резистора:
```
9 = 1 * R
```
```
R = 9 Ом
```
Таким чином, опір другого резистора дорівнює **9 Ом**, а сила струму в колі дорівнює **1 А**.
**Відповідь:** R2 = 9 Ом, I = 1 А
За законом Ома для послідовного з'єднання резисторів, напруга на кожному резисторі дорівнює добутку сили струму в колі на опір резистора:
```
U = I * R
```
де:
* U - напруга на резисторі, В;
* I - сила струму в колі, А;
* R - опір резистора, Ом.
Отже, для першого резистора:
```
3 = I * 3
```
```
I = 1 А
```
Для другого резистора:
```
9 = 1 * R
```
```
R = 9 Ом
```
Таким чином, опір другого резистора дорівнює **9 Ом**, а сила струму в колі дорівнює **1 А**.
**Відповідь:** R2 = 9 Ом, I = 1 А
Kekwq1:
люблю
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: kamilakobilka98
Предмет: История,
автор: marinasycho97
Предмет: Литература,
автор: Donnarbx
Предмет: Русский язык,
автор: azamatsarin19980
Предмет: Информатика,
автор: makargrisenko949949