Предмет: Математика, автор: aivanko

2. 3 кг солодощів коштують приблизно 320 грн. Необхідно придбати для свята 9 кг солодощів. Скільки будуть коштувати солодощі? Допоможіть будласка

Ответы

Автор ответа: davidiys
1
1)9:3=3
2)320*3=960грн

aivanko: Спасиба
Похожие вопросы