Предмет: Математика,
автор: aivanko
2. 3 кг солодощів коштують приблизно 320 грн. Необхідно придбати для свята 9 кг солодощів. Скільки будуть коштувати солодощі? Допоможіть будласка
Ответы
Автор ответа:
1
1)9:3=3
2)320*3=960грн
2)320*3=960грн
aivanko:
Спасиба
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: lunablek8
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: ZzawarudO
Предмет: История,
автор: slavikcegodaev0
Предмет: Другие предметы,
автор: kolia0