БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ СРОЧНО
ОСОБЛИВОСТІ СЕРЕДОВИЩА ІСНУВАННЯ ОКУНЯ
Ответы
Ответ:
1. Окуні в основному зустрічаються в прісних водоймах, таких як річки, озера та ставки
2. Вони можуть пристосовуватися до різних температур води, але зазвичай вибирають воду середньої температури.
3. Окуні активно мешкають біля дна водойм, але також можуть плавати вільно в колонії.
4. Вони шукають укриття серед водяних рослин або в скелястих областях для захисту від хижаків і сприятливих умов для полювання, тому можуть активно існувати і у таких місцях
Объяснение:
Все що я знаю
Відповідь:
Окунь звичайний (Perca fluviatilis) — вид прісноводних риб родини окуневих (Percidae).
Зустрічається в Європі (окрім Іспанії, Португалії та північної Скандинавії), в північній Азії до басейну Колими включно, але його немає в озерах Балхаш, Іссик-Куль та басейні Амуру за винятком озера Кеноно поблизу Чити, куди він був заселений на початку XIX сторіччя. У другій половині XIX сторіччя звичайного окуня з Великої Британії перевезли до водойм Австралії, Тасманії та Нової Зеландії, де він добре прижився.
Середовище їснування окуня .
Поширений у низинних і передгірних частинах усіх водойм.
Віддає перевагу затишним, слабопроточним і стоячим водам.
Окунь живе в будь-якій прісній або навіть солонуватій водоймі, що не пересихає. Він живе й у таких холодних озерах, де не живе жоден інший вид риби. Залежно від різних умов існування і живлення розрізняють такі види окуня: піщана, очеретяна та глибоководна.
Молоді окуні живляться личинками комах, рачками, червами і дрібними п’явками. Дорослі окуні (завбільшки до 10 см) — хижаки, вони поїдають дрібну рибу. Живуть окуні зграйками, влаштовуючи колективні полювання.
Окунь здійснює невеликі міграції до місць нересту та відгодівлі. З великих озер та річок нерідко підіймається в притоки і при повені відкладає там ікру. Після нересту здійснює нагульні міграції в заплавні озера.
За способом життя окунь — типова кісткова риба, яка має лускатий покрив шкіри, парні й непарні плавці, що натягнуті на плавцеві промені, кістковий скелет, зяброві кришки і плавальний міхур.
Пояснення: