Предмет: Химия,
автор: oleksandrovic31
Яку масу мила можна добути з кислоти, що отримали внаслідок гідролізу 267 кг тристеариноату і натрій гідроксиду?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Щелочной гидролиз тристеарата:
C3H5(O-COC17H35)3 + 3NaOH --->
----> C3H5(OH)3 + 3C17H35COONa (стеарат натрия, твёрдое мыло)
n(жира) = m/M = 267 кг/890 кг/кмоль = 0,3 кмоль
по уравнению - стеарата получится втрое больше, т. е. 0,9 кмоль
m(стеарата) = n*M = 0,9 кмоль*322 кг/кмоль = 290 кг
durdonarich:
Вот ответ
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: hobtadasha
Предмет: Литература,
автор: panfilovaulia027
Предмет: Математика,
автор: saminasicheva
Предмет: Математика,
автор: timurladygin25
Предмет: Музыка,
автор: Vladimir1991