Предмет: Химия,
автор: thebestdanya2
під час розкладання 222 грамів кільцій гідроксиду поглинаються 2955 КДж теплоти. складіть термотехнічне рівняння цієї реакції
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
985 кДж
Объяснение:
Са(ОН)2) = СаО + Н2О
n = CA(OH)2) = m(CA(OH)2) / M (CA(OH)2) =
= 222 г / 74 г/моль = 3 моль
3 моль / 2955 кДж = 1 моль / х
х = 1 моль • 2955 кДж / 3 моль = 985 кДж
thebestdanya2:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: MonsterMusic
Предмет: Другие предметы,
автор: ivaskokata57
Предмет: Українська мова,
автор: kolirred
Предмет: Литература,
автор: pol893
Предмет: Литература,
автор: marytan200825