Предмет: Химия,
автор: xgp985kyfw
ДУЖЕ ПРОШУ ДОПОМОЖІТЬ!!!Обчисліть обʼєм водню, отриманий унаслідок узаємодії 18,4 г етанолу з 19,6 г натрію за н. у. До якого тишу реакції належить узає-модія етилового спирту й натрію.
Ответы
Автор ответа:
0
1.C2H5OH(етанол) + 2Na(натрій) -> 2C2H5ONa + H2
2. Молярна маса етанолу (C2H5OH) = 2 * молярна маса вуглецю (C) + 6 * молярна маса водню (H) + молярна маса кисню (O)
Молярна маса етанолу = 2 * 12.01 г/моль + 6 * 1.01 г/моль + 16.00 г/моль = 46.07 г/моль
3. Кількість молей етанолу = об'єм етанолу (л) / об'єм молярного газу (л/моль)
Кількість молей етанолу = 8.96 л / 22.4 л/моль = 0.4 моль
4. Кількість молей водню = 0.4 моль * 1 моль H2 / 1 моль C2H5OH = 0.4 моль
5. Об'єм водню = кількість молей водню * об'єм молярного газу (л/моль)
Об'єм водню = 0.4 моль * 22.4 л/моль = 8.96
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: djuxhdjei
Предмет: Українська література,
автор: burito36886435
Предмет: Литература,
автор: vovapavlov86420
Предмет: Английский язык,
автор: noname1271
Предмет: Русский язык,
автор: nastasisssssss