Предмет: Химия,
автор: lelekoanastasia32
Визначити масу кальцію, що міститься у крейді СаСО3 масою 370 кг.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Молекулярна маса
М (Са) = 40 кг/моль
М (СаСО3) = 100 кг/моль
40 Ca - в 100 СаСО3
х Са ------- в 370 кг
х=40*370/100=148 кг
Ответ: 148 кг
lelekoanastasia32:
Пасиб бро
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: yaaaaaaa2007
Предмет: История,
автор: zapkosta2011
Предмет: Английский язык,
автор: karampulka
Предмет: Английский язык,
автор: Polinnaaaaaaa
Предмет: История,
автор: mamont8614