Предмет: Химия,
автор: Abobysus
1. Обчислити масову частку Гідрогену в метані, що є основним компонентом природного газу, формула якого СН4.
2. В якій речовині масова частка Феруму більша – в FeS2 чи Fe2O3.
3.Визначте валентність хімічних елементів у сполуках:FeO , Mn2 O7 , Cr2 O3 , P2 O5 /
Приложения:

Аноним:
почему
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
1)
Мr(CH4) = Ar(C) + Ar(H) * 4 = 12 + 1 * 4 = 16
w(H) = Ar(H) * n/Мr(CH4) * 100% = 1 * 4/16 * 100% = 25%
2)
Мr(FeS2) = Ar(Fe) + Ar(S) * 2 = 56 + 32 * 2 = 120
w(Fe) = Ar(Fe) * n/Мr(FeS2) * 100% = 56/120 * 100% = 46,66%
Мr(Fe2O3) = Ar(Fe) * 2 + Ar(O) * 3 = 56 * 2 + 16 * 3 = 160
w(Fe) = Ar(H) * n/Мr(Fe2O3) * 100% = 56 * 2/160 * 100% = 70%
Масова частка Феруму більша у Fe2O3
3)
II II VII II III II V II
FeO Mn2O7 Cr2O3 P2O5
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: uzfila2005
Предмет: История,
автор: diana4383
Предмет: Литература,
автор: akokina796
Предмет: Математика,
автор: balbhalab
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним