Предмет: Физика,
автор: bobab0712
Алюмінієва посудина містить 500 г води за температури 10°С. У воду опустили щойно вийняту з кип'ятку мідну деталь масою 800 г, внаслідок чого вода вода в посудині нагрілась до 20°С. Визначити масу алюмінієвої посудини
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
* Маса води m1= 500 г
* Маса мідної деталі m2 = 800 г
* Початкова температура води t1 = 10°С
* Кінцева температура води t2= 20°С
Знайти:
* Масу алюмінієвої посудини m3
*Розв'язання:
За законом збереження енергії, кількість теплоти, яку віддала мідна деталь, дорівнює кількості теплоти, яку отримала вода.
Q1 = Q2
C1m1(t2 - t1) = C2m2(t1 - t2)
де C1 і C2 - теплоємності води і міді відповідно.
4200*500 *(20 - 10) = 380 * 800 * (10 - 20)
m3 = 380*800*10/4200* 10= 660
Відповідь:
Маса алюмінієвої посудини становить 660 г
bobab0712:
такої відповіді не має
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: alisamalakey57
Предмет: Литература,
автор: annalunomosik09
Предмет: Алгебра,
автор: kavanaghsophia
Предмет: Другие предметы,
автор: sofa7068