Предмет: Физика, автор: rhm72d5fnh

автомобіль певний час рухається зі швидкістю 120 км/год а потім змінив швидкість і за такий самий час проїхав 180 км. Якою була швидкість руху автомобіля на другій ділянці шляху , якщо загалом він проїхав 300 км​

Ответы

Автор ответа: Animazar
0

Відповідь:

Нехай V1​ - це початкова швидкість автомобіля (на першій ділянці), V2- швидкість на другій ділянці, і t - час руху на обох ділянках.

Відомо, що автомобіль проїхав на першій ділянці 120t кілометрів, а на другій - 180 км. Загалом він проїхав 300 км. Отже, маємо рівняння:

120t + 180 = 300

Розв'язавши його, отримаємо t = 120/60 години.

Тепер, враховуючи, що відома відстань на другій ділянці - 180 км, можемо визначити швидкість V2​ на другій ділянці:

V2 = 180/t = 180/120/60 = 90 км/год.

Отже, швидкість на другій ділянці дороги дорівнює 90 км/год.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: dobruanskamasha
Предмет: Математика, автор: mihnovecnazar8