Предмет: Экономика, автор: anastasiadob77

Розрахуйте ціну землі і за якою буде продана земельна ділянка, що проносила щорічну ренту в розмірі 2000 грн., якщо банківський відсоток становить 40%.​

Ответы

Автор ответа: SasHKa1FisTasHKa
0

Ответ:

Объяснение:

Ціна землі, яка генерує щорічну ренту, може бути розрахована за допомогою капіталізаційного методу, який використовує відсоткову ставку. Формула для розрахунку ціни (P) в такому випадку виглядає наступним чином:

P= R/r

де:

P - ціна землі,

R - річна рента,

r - відсоткова ставка.
У даному випадку R=2000 грн. і =r=0.40 (40% або 0.40 у відсотках)
P= 2000/0.40 =5000грн
Отже, ціна землі буде 5000 грн.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: stefa48