Предмет: Физика, автор: aroslavvarcuk

яка кількість теплоти потрібна для того, щоб розплавити кусок міді массою 10кг при температурі 85 грудусів цельсія ДАМ 100 БАЛОВ С ОБЬЯСНЕНИЕМ​

Ответы

Автор ответа: svathamaniuk
0

Ответ:

Для розплавлення куска міді, потрібно враховувати теплоту плавлення міді та тепловий ефект зміни температури.

Теплота плавлення міді: Теплота плавлення (Латентна теплота) - це кількість теплоти, яка потрібна для того, щоб перетворити один кількісний одиницю речовини з твердого стану в рідкий, не змінюючи температури. Для міді це приблизно

209

Дж/г

209Дж/г.

Зміна температури: Зміна температури в даному випадку - різниця між температурою плавлення міді і початковою температурою. Зміна температури =

Q=2090кДж+3315кДж=5405кДж

Объяснение:

Отже, потрібно

5405

кДж

5405кДж теплоти, щоб розплавити кусок міді масою 10 кг при температурі 85 °C.


svathamaniuk: поставь лутший
aroslavvarcuk: не
Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

6088кДж

Объяснение:

Дано:

m=10кг

t1=85°C

t2=1082°C

c=400Дж/кг°С

λ=2,1*10⁵Дж/кг

=============

Q-?

Q=Q1+Q2

Q=cm(t2-t1)+λm=

=m(c(t2-t1)+λ)=

=10(400(1082-85)+2,1*10⁵)=

=6088кДж

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: lerabond3006