Предмет: Химия,
автор: andrijnovak0
Обчисліть масу ферум 3 оксиду що вступив у реакцію з сульфатною кислотою масою 19,6г
Ответы
Автор ответа:
0
x моль
Fe2O3 + 3H2So4= Fe2(SO4)3 + 3H2O
3 моль
19,6/98/3= 0,067 моль , n(H2SO4)=n(Fe2O3)= 0,067 моль
x/160/1= 0,067 , x = 10,7 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kjgdf
Предмет: Химия,
автор: sofiaponomarenko07
Предмет: Биология,
автор: vsevolodbebrovic48
Предмет: Русский язык,
автор: Umar01122007
Предмет: Математика,
автор: alina1237800