Предмет: Химия,
автор: 12121213434
Скільки атомів Нітрогену міститься у сполуці Mg3Nх, якщо масова частка Магнію складає 72% (Задачу оформіть повністю)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
w(Mg) = 72%
Найти: х -?
Так як у сполуці Mg3Nх масова частка Магнію складає 72%, то масова частка Нітрогену складає 100% - 72% = 28%
(Mg) = 24 г/ моль M(N) = 14 г/моль
у : х = w(Mg)/(Mg) : w(N)/(N) = 72/24 : 28/14 = 3 : 2
Отже формула сполуки : Mg3N2, тобто у сполукі міститься 2 атоми Нітрогену
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: zaharovamaria2072010
Предмет: Другие предметы,
автор: babanskaiazlata
Предмет: Химия,
автор: davidkriko500
Предмет: Литература,
автор: kiranovikova12007
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: repina48942