Предмет: Литература, автор: quertsfood

як давні греки в римляни відповідали на питання що таке людина СРОЧНО​

Ответы

Автор ответа: ghpj4y8hz4
0

Ответ:Роздивіться ілюстрацію та прочитайте коментар. Як ви думаєте, про що свідчить символічне значення вогню у храмі Вести? Пригадайте відомі вам історичні факти, які свідчать про те, що права і обов’язки людей у Давньому Римі змінювалися на шляху від республіки до імперії. Поділіться міркуваннями про те, чи однаково цінними для держави за давньоримськими уявленнями були представники різних суспільних прошарківСимволічне значення вогню у храмі Вести свідчить про стійкість римського народу. Вогонь, який постійно горів, був важливим символом для римлян і вважався передвісником нещастя, якщо згасав. Цей символ вказує на значення стабільності і спокою для Риму.Історичні факти свідчать про те, що права і обов’язки людей у Давньому Римі змінювалися на шляху від республіки до імперії. У республіці була більша рівність і участь громадян у прийнятті рішень, але з появою імперії влада стала все більш концентрованою в руках імператора та його прибічників.

Объяснение:

Автор ответа: lallalallalaaa
0

Ответ:

Давні греки та римляни розглядали питання про природу людини з різних філософських позицій

Объяснение:

Сократ (470-399 до н.е.): Сократ розвивав свою філософію через діалог та дослідження внутрішнього світу людини. Він наголошував на важливості самопізнання та знання для досягнення моральності.

Платон (427-347 до н.е.): Платон, учень Сократа, в своїх творах, зокрема "Держава", висловлював ідеї про розподіл ролей в суспільстві та важливість виховання для формування ідеального громадянина.

Арістотель (384-322 до н.е.): Арістотель досліджував різні аспекти людського існування, включаючи етику та політику. Він визначав людину як "зоон політикон" - суспільну істоту, що може розвиватися та досягати щастя через активну участь у суспільстві.

Сенека (4 до н.е. - 65 н.е.): Римський філософ та стоїк, Сенека, висловлював ідеї про мудрість та самовдосконалення. Він підкреслював важливість розуміння природи та природжених якостей людини.

Марк Аврелій (121-180 н.е.): Імператор та стоїк, Марк Аврелій, в своїх "Роздумах" розглядав теми моралі, справедливості та природи людини. Він наголошував на важливості етичного способу життя та самопізнання.

Обидві ці цивілізації внесли значний вклад у розвиток філософського мислення про природу людини, ставлення до моралі та суспільства

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: akbota000
Определите к какому стилю относится данные тексты:

1. .Научная деятельность Д.И. Менделеева была весьма многогранна. Огромны его заслуги в разработке техники точных измерений, в теории воздухоплавания, в физике и в химической технологии.. Величайшим достижением творческой деятельности Д.И. Менделеева было открытие периодического закона и создание периодической системы элементов.

2. Что такое патриотизм? Страстное желание видеть свою землю свободной? Мужество? Да. Но не только это. Тогда патриотизм проявлялся ы лишь в грозное время. А в мирные дни разве не патриот каждый из нас?

3. Родной язык надо любить, как мать, как музыку, и надо уметь хорошо говорить, чтобы передать свою мысль другому человеку ясно и просто. Будешь понимать людей и их мысль – легче будет жить, и умнее станешь, да и тебя все сразу будут понимать, а это – хорошо!

4. Заявление
К Вам обращается студентка первого курса Кумпеисова А. Прошу Вас освободить меня от занятий, т.к. я сейчас прохожу лечение в поликлинике .
5. Профессор Преображенский — ученый, величина мирового значения. При этом он успешный врач, вспыльчивый, но добрый и благородный человек. Он приютил на кафедре Борменталя, когда тот был полуго¬лодным студентом. У профессора говорящая фамилия. Он преображает собаку в “нового человека”.