Предмет: Литература, автор: Аноним

Фонетика Варіант 1 Завдання 1-12 мають по чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Виберіть правильний, на вашу думку, варіант відповіді. (12 балів) 1. Прочитайте уривок із поезії (цифра в дужках позначає наступне слово). Зірвався вітер і (1) поніс Біленький (2) цвіт, як (3) сніг, увись. I nо (4) дорозі ним замів, У білих вишнях зашумів. Глухі приголосні є в усіх словах, позначених цифрами, ОКРІМ Al; Б 2; В 3; Г4. 2. Прочитайте уривок із поезії (цифра в дужках позначає наступне слово). Після (1) грози кудись поділись (2) хмари I (3) небо засиніло у красі. Вночі ми чули (4) громові удари, Й здригались, мабуть, інстинктивно всі. У словах, позначених цифрами, усі приголосні дзвінкі, ОКРІМ А 1; Б 2; В 3; Г 4. 3. Прочитайте уривок із поезії (цифра в дужках позначає наступне слово). Квіти (1) польові – найкращі ви у світі, У (2) різних кольорах і запашні. Вони цвітуть у сонячному (3) літі, (4) Такі красиві, милі і ясні. Правильно підкреслені м'які приголосні в усіх словах, позначених цифрами, ОКРІМ А 1; Б 2; В3; Г4. 4. Прочитайте уривок із поезії (цифра в дужках позначає наступне слово). На заході сонце (1) підсвічує хмари. Вони (2) посвітліли, біленькі. A (3) скрізь над землею розсипались чари, Тумани над степом (4) легенькі. ОТДАЮ ВСЕ БАЛИ!​

Ответы

Автор ответа: ekaterinamuntan28
1

1. Правильна відповідь: Б 2.

У словах "біленький" (2), "сніг" (3) і "замів" (4) є глухі приголосні. У слові "поніс" (1) всі приголосні дзвінкі.

2. Правильна відповідь: А 1.

У слові "грози" (1) є дзвінкий приголосний [з]. У словах "хмари" (2), "засиніло" (3) і "удари" (4) всі приголосні глухі.

3. Правильна відповідь: Б 2.

У слові "різних" (2) м'який приголосний [з']. У словах "польові" (1), "кращі" (3) і "літі" (4) всі приголосні тверді.

4. Правильна відповідь: В 3.

У слові "чари" (3) м'який приголосний [р']. У словах "підсвічує" (1), "посвітліли" (2) і "легенькі" (4) всі приголосні тверді.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: HirohitoSeva