Предмет: Физика, автор: neebolee

!!!!СРОЧНО ДАЮ 60 БАЛОВ!!!!!!

Визнач, через який час після посилання повернеться ультразвуковий сигнал, відбитий від дна моря, якщо швидкість звуку у воді дорівнює 1400 м/с, а глибина моря 350 м.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
2

Ответ:

Объяснение:

Дано:

U = 1400 м/с

S = 350 м

Найти: t - ?

Оскільки звук повертається, він пройде шлях удвічі більший за глибину моря , тобто

t = 2S/U = 2 * 350/1400 = 0,5 с


Milkkkkkaaaaaaaa: Допоможіть будь ласка з хімії останнє завдання в профілі там тільки одне
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: amirkurbanov69