Предмет: Физика,
автор: ostrovskijslavik43
футболіст за матч
у середньому
проьігає 27 км Визначте його швидкість її зі швилкастю велосипедиста 8 м с
да 50 балів
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
напиши ще раз умову нормально пж, нічо не ясно
Автор ответа:
0
Ответ:
L=27000м
t=2•45хв=5400с
V2=8 м/с
V2-V1=?
середня швидкість футболіста
V1=L/t=27000/5400=5м/с
V2-V1=8-5=3м/с
Середня швидкість футболіста на 3м/с меша чим швидкість велосипедиста
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: annapodko
Предмет: История,
автор: gamina
Предмет: Математика,
автор: voolera
Предмет: Русский язык,
автор: togshan47
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: Dhjjfhj