Предмет: Химия,
автор: pidornakrilche
Визначити формулу сполуки Нітрогену з Оксигеном якщо відносна малекулярна маса (Mr становить 46 а. О. М. масова частка оксигену (( (О)) становить 69,16%
Ответы
Автор ответа:
0
w(O)= Ar(O)×N/46
16×N= 32, N = 2 , O2
Mr(NxO2)= Ar(N)×N+O2= 14×N +32=46, N = 1, N
Ответ : NO2
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: rahimobramov8
Предмет: География,
автор: arinaad13top
Предмет: Українська мова,
автор: idocenko959
Предмет: Русский язык,
автор: halilovamarana61