Предмет: Физика, автор: andrewgolub911

80 БАЛІВ
в магнітному полі з індукцією 10Тл рухається електричний заряд 6мкКл, то чому дорівнює сила, з якою магнітне поле діє на цей заряд? Вважайте, що заряд рухається перпендикулярно лініям магнітного поля зі швидкістю 200км/с

Ответы

Автор ответа: idleptimp
1

Відповідь:

Пояснення:

Дано

B=10Тл

q=6*10⁻⁶Кл

v=200*10³m/c

F-?

F=qvB=6*10⁻⁶*200*10³*10=12H

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: takda068
Предмет: История, автор: Аноним