Предмет: Физика,
автор: kasichillyaa
На відстані 2,85 км від спостерігача вдаряють молотком по залізничній рейці.
Спостерігач, приклавши вухо до рейки, почув звук на 3 с раніше, ніж він дійшов до нього по повітрю. Знайдіть швидкість звуку в сталі, якщо швидкість звуку в повітрі 331 м/с.
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Швидкість звуку в сталі можна знайти за допомогою формули:
v = d / t,
де v - швидкість звуку в сталі,
d - відстань, на яку поширюється звук,
t - час, за який звук проходить цю відстань.
За умовою, відстань, на яку поширюється звук, дорівнює 2,85 км = 2850 м, а час, за який звук проходить цю відстань по повітрю, дорівнює 3 с.
Отже, швидкість звуку в сталі дорівнює:
v = 2850 м / (3 с + 3 с) = 2850 м / 6 с = 475 м/с.
Отже, швидкість звуку в сталі дорівнює 475 м/с.
kasichillyaa:
Дякуююю❤️
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: baialiievaz
Предмет: Українська література,
автор: thenahida743
Предмет: Математика,
автор: magdatana1905
Предмет: Математика,
автор: dilyarazhaksybekova
Предмет: Литература,
автор: umidchikomg