Предмет: Химия,
автор: kirillovskijaleksey
ДАЮ 29 БАЛЛОВ
Розрахувати масову частку Літію та Сульфуру у сполуці Li2SO4
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Mr(Li2SO4)=2*7+32+4*16=14+32+64=110
w=n*Ar(елемента)/Mr(речовини)
w(Li)=2*7/110=14/110=0,1=10%
w(S)=32/110=0,3=30%
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: f4728199
Предмет: Литература,
автор: denis5750
Предмет: География,
автор: 29082010ok
Предмет: Физика,
автор: symbattur2008