Предмет: Українська література, автор: karpovivan1089

Напишіть пж твір на тему: шанобливе ставлення до природи в повісті ГУСИ ЛЕБЕДІ ЛЕТЯТЬ СРОЧНО ПЖ​
Даю 20 балов

Ответы

Автор ответа: timagdibor
0

В повісті "Гуси-лебеді летять" Михайла Стельмаха чітко простежується шанобливе ставлення до природи, яке виражається не лише у прекрасних описах природничих явищ, а й у глибокому розумінні взаємодії людини із світом навколо неї.

Автор звертає увагу на красу та неповторність природних явищ, розкриваючи велич і гармонію. Описуючи політ гусей-лебедів, Стельмах вбачає у цьому явищі надзвичайну симфонію природи, де кожен елемент виконує свою унікальну роль у великому та чудовому концерті.

У творі виявляється особлива увага до природничих деталей, які стають символами краси і чистоти. Автор розглядає кожен елемент природи як цінний і неповторний дар, який потрібно берегти та шанувати. Він намагається передати читачеві своє розуміння того, як важливо відчувати гармонію з природою, як це може збагатити життя людини.

Таким чином, у повісті "Гуси-лебеді летять" відбувається не лише розповідь про подорож птахів, але й поглиблене осмислення природи як невичерпного джерела натхнення та духовного збагачення. Шанобливе ставлення до природи в цьому творі стає запрошенням до гармонійного співіснування із природою та підтримки її неповторної краси


karpovivan1089: можно больше немного
Автор ответа: nastiaholiuk7
0

Ответ:

У творі Стельмаха "Гуси-лебеді летять" утверджується шанобливе ставлення до природи. Головний герой твору, Михайлик, виріс у дружній родині трудівників, які особливо шанували землю-годівницю. Матір Михайлика була працьовитою жінкою, вела хазяйство, працювала в полі. Жінка привчила хлопця бачити красу природи, шанувати її, жити з нею в гармонії.

   Мати Михайлика вірила в те, що з землею можна поговорити та дізнатись, чи гнівається вона, чи щось просить. Якщо урожай не добрий, то з землею можна домовитись, попросити її. А як жінка любила весняні сходи, як відчувала рослини, як поважно ставилась до кожної насінини! Твір "Гуси-лебеді летять" відносить нас у часи, коли люди жили землею, шанували її. То ж бережімо природу і сьогодні, бо вона - наш дім, наша годівниця.

Объяснение:

...


karpovivan1089: це з інета
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: Алгебра, автор: snezannasembina