Предмет: Физика, автор: ihrechuha

БУДЬ ЛАСКА, ДОПОМОЖІТЬ!!!

1. Крила мухи під час польоту коливається з періодом 0,005 с. Муха летить із швидкістю 5 м/с з одного краю кімнати в інший по найкоротшій траєкторії. Відстань між ними 6 м. Скільки помахів крильми зробить муха за час перельоту?

2. Кульку математичного маятника відхилили від положення рівноваги й відпустили. Скільки разів за період кінетична енергія маятника досягатиме максимального значення?​

Ответы

Автор ответа: y239147
1

Ответ:

1. Перший крок - знайти час перельоту мухи:

Швидкість = відстань / час

Час = відстань / швидкість = 6 м / 5 м/с = 1.2 с

Другий крок - знайти кількість помахів крильми:

Період коливань = 0,005 с

Кількість помахів = час перельоту / період коливань = 1,2 с / 0,005 с = 240 помахів

Отже, муха зробить 240 помахів крильми за час перельоту.

2. Кінетична енергія досягатиме максимального значення два рази за період - коли маятник перетинає положення рівноваги у початковому положенні та у крайньому положенні. Таким чином, кінетична енергія досягатиме максимального значення два рази за період математичного маятника.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: clocclac712
Предмет: Математика, автор: Аноним