ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!

Ответы
Ответ:
Завдання №2
Відносна вологість (ВВ) визначається як відношення фактичної вологості (ФВ) до максимально можливої вологості (МВ) за даної температури повітря.
ВВ = ФВ / МВ * 100%
Відповідно до таблиці максимальних можливих вологостей повітря, при температурі +10°С МВ становить 12,8 г/м³.
ВВ = 10,3 / 12,8 * 100% = 80,2%
Відповідь: ВВ = 80,2%
Завдання №3
Відповідно до таблиці максимальних можливих вологостей повітря, при температурі -10°С МВ становить 4,8 г/м³.
ВВ = 4,3 / 4,8 * 100% = 89,6%
Відповідь: ВВ = 89,6%
Завдання №4
Відповідно до таблиці максимальних можливих вологостей повітря, при температурі 0°С МВ становить 5,2 г/м³.
ФВ = ВВ * МВ / 100%
ФВ = 89 * 5,2 / 100% = 4,668 г/м³
Відповідь: ФВ = 4,668 г/м³
Завдання №5
Відповідно до таблиці максимальних можливих вологостей повітря, при температурі +30°С МВ становить 30,4 г/м³.
ФВ = ВВ * МВ / 100%
ФВ = 62 * 30,4 / 100% = 18,768 г/м³
Відповідь: ФВ = 18,768 г/м³
Завдання №6
Коефіцієнт зволоження (КЗ) визначається як відношення кількості опадів до випаровуваності.
КЗ = О / В * 100%
О - кількість опадів за рік, мм
В - випаровуваність за рік, мм
КЗ = 728 / 728 * 100% = 100%
Відповідь: КЗ = 100%
Завдання №7
Коефіцієнт зволоження визначається як відношення кількості опадів до випаровуваності.
КЗ = О / В * 100%
О - кількість опадів за рік, мм
В - випаровуваність за рік, мм
КЗ = 585 / 520 * 100% = 112,5%
Відповідь: КЗ = 112,5%
Завдання №8
На 21 березня Сонце перебуває в зеніті над екватором. Тому кут падіння сонячних променів в Одесі (46,3° пн. ш.) буде таким самим, як і в будь-якій іншій точці на широті 46,3° пн. ш.
a = 90 - 46,3
a = 43,7°
Відповідь: a = 43,7°
Завдання №9
На 22 грудня Сонце перебуває в зеніті над тропіком Козерога. Тому кут падіння сонячних променів в Харкові (50° пн. ш.) буде таким самим, як і в будь-якій іншій точці на широті 50° пн. ш.
a = 90 - 50
a = 40°
Відповідь: a = 40°