Предмет: История, автор: gamernoobkry

Чому в країнах Давнього Сходу розвивалися згадані в пункті 3 галузі наук?


gamernoobkry: Памогаю

Ответы

Автор ответа: bulateckadarina
1

Ответ:

В країнах Давнього Сходу, таких як Стародавній Єгипет, розвивалися різні галузі науки, включаючи писемність, математику, геометрію, астрономію, календарі, медицину та металургію.Наступні моменти відзначають значимість наукових досягнення в цих галузях:

1)Писемність: Найбільше досягнення культури Межиріччя — писемність. Шумери створили письмо в IV тисячолітті до н. е., і їх писемність вплинула на розвиток писемності в Стародавньому Єгипті.

2)Математика: Геометричні правильні піраміди, споруджені в Давньому царстві, свідчають про розвиток математики.Папірус Рінд, знайдений в Стародавному Єгипті, містить багато практичних прикладів і трохи теорії математичних правил.

3)Астрономія: Виникнувши з практичних потреб, наукові знання утаємничувалися й охоронялися жрецькою кастою. Астрономія диктувалася потребою обчислювати небезпеченість та сезони, тому астрономія розвивалася в Стародавньому Єгипті.

4)Географія: Розвиток географії пов'язаний з далекими морськими плаваннями і експедиціями. Стародавні єгиптяни плавали уздовж східного, азіатського берега Середземного моря, вивозили з Лівану кедрові стовбури, плавали уздовж берегів Червоного моря на південь в країну Пунт.

5)Медицина: Медицинські папіруси, знайдені в Стародавному Єгипті, містять лікарські рецепти, відомості про анатомію та фізіологію.

6)Металургія: Стародавні єгиптяни знаходилися в стадії формування технології землекористування, виробляли масштабні осушні та іригаційні системи, а також створювали новаторські сорти зернових, такі як полба – "нижньоєгипетський" ячмінь.

Ці досягнення свідчають про те, що наука в країнах Давнього Сходу в той час була в розмаїтному розвитку та мала значний вплив на сусідні культури.


bulateckadarina: потім поставте мені будь ласка як найкраща відповідь
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: egorkashpur2010
Предмет: Английский язык, автор: Аноним