Предмет: Химия, автор: germanmalina59

СРОЧНО!! помогите пожалуйста

Під час згоряння магнію масою 3 г виділяється 80 кДж теплоти. Тепловий ефект цієї реакції дорівнює...
А ΔН = - 640 кДж/моль;
Б ΔH = 640 кДж/моль;
В ΔH = -1280 кДж/моль;
Г ΔH = 1280 кДж/моль.
Відповідь підтвердь розрахунками. Склади рівняння окисно-відновної реакції. За допомогою методу електронного балансу добери коефіцієнти.​

Ответы

Автор ответа: AnAnAs223KinG
0

Ответ:

Спочатку складемо рівняння окисно-відновної реакції для згоряння магнію

Відповідь: Варіант В:

Δ

=

1280

кДж/моль

ΔH=−1280кДж/моль.

Объяснение:


germanmalina59: спасибо
germanmalina59: спасибо
germanmalina59: спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: mahambetalihadisa
Предмет: Другие предметы, автор: VanPas