Предмет: Химия, автор: tehdidn

Розрахувати об'єм вуглекислого газу, що виділитися в наслідок взаємодії K2Co3 + HCЕ
масою:18 з масовою часткою 8%​

Ответы

Автор ответа: swetik771980
1

Відповідь:

mK2CO3=18г

WK2CO3= 8%

VCO2-?

K2CO3 + 2HCl = 2KCl+ H2O+ CO2

m=18×0,08= 1,44г

Mr K2CO3 =39×2+12+48= 140г/моль

v = 1,44/140= 0,01 моль

V = v×Vm

V= 0,01×22,4= 0,224л

Похожие вопросы