Предмет: Физика, автор: morozmaxim958

Швидкісний потяг на магнітній стрічці може розвинути швидкість 600KM/год Відстань між двома містами він може пройти за 15 хв. За який час цю відстань пройде автомобіль, рухаючись зі швидкістю 300 км/год? Відповідь подати в хвилинах.

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
2

Ответ:

30хв

Объяснение:

Дано:

v1=600км/год

t1=15хв=0,25год

v2=300км/год

============

t2-?

s1=v1t1=600*0,25=150км

t2=s1/v2=150/300=0,5год=30хв

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: dedkovakiraalekseevn
Предмет: История, автор: Аноним