Предмет: Физика,
автор: alenox80oxys1i
Визначте який заряд проходить через поперечний переріз провідника за 2 хв, якщо кут між напрямком струму й вектором магнітної індукції становить 300.Активна довжина провідника 150 см, індукція однорідного магнітного поля 200мТл. Поле діє на провідник із силою 4 Н.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
3200 Kл
Объяснение:
t=2 хв=120 c
α=30°
L=150 cм=1,5 м
B=200 мТл=0,2 Tл
F=4 H
q ? q=t*I; I=F/(B*L*sinα)=4/(0,2*1,5*sin30°)=26,7 A; q=120*26,7=3200 Kл
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Chawbacca
Предмет: Обществознание,
автор: zatolokinasofia77
Предмет: Английский язык,
автор: MissTaisa
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: anastasiaashabova713
Предмет: Другие предметы,
автор: zumaevakuba25