Предмет: Физика,
автор: Danata12
Яка сила тяжіння діє на автомобіль масою 4 т ?
(g=10 Н/кг)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Сила тяжіння (вага) може бути знайдена за формулою:
\[ F = m \cdot g \]
де:
- \( F \) - сила тяжіння,
- \( m \) - маса тіла,
- \( g \) - прискорення вільного падіння (зазвичай, приблизно 9.8 м/с² на поверхні Землі).
В даному випадку, маса автомобіля \( m = 4 \, \text{т} = 4000 \, \text{кг} \) і прискорення вільного падіння \( g = 10 \, \text{Н/кг} \).
\[ F = 4000 \, \text{кг} \cdot 10 \, \text{Н/кг} = 40000 \, \text{Н} \]
Отже, сила тяжіння, що діє на автомобіль, дорівнює 40000 Н (ньютонів).
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: glusenkoinna122
Предмет: Математика,
автор: mslkvdi
Предмет: Кыргыз тили,
автор: adelinasultanbekova3
Предмет: География,
автор: bulda2007
Предмет: Биология,
автор: shugyla71020071007