лебідь кликун , сова вухата, ластівка міська.
1.спосіб життя
2. довжина ніг
3. розміри тіла
4. довжина шиї
5. форма дзьоба
6. кількість і розташування пальців на ногах
7. наявність або відсутність перетинок між пальцями
8. довжина крил
Ответы
Ответ:
Лебеді-кликуни — моногамні птахи, що створюють пари на все життя, причому птахи тримаються разом навіть під час зимівлі. Зміна партнера можлива тільки у разі загибелі одного з лебедів. Гніздяться кликуни на берегах водойм: по можливості крупних озер, оточених заростями. Ноги короткі, віднесені назад. Великий птах, що важить від 7 до 10 кг, іноді більше. Тіло витягнуте, довжина шиї приблизно рівна довжині тулуба. Шию кликун тримає прямо, не згинаючи її у формі букви «S». Дзьоб лимонно-жовтий з чорним кінчиком. Мають три звернених вперед пальці з'єднані плавальної перетинкою. Маленький четвертий палець обернений назад і при пересування суходолом не торкається землі. Розмах крил від 2 до 2,8 метрів.
Сова вухата - це сова середнього розміру (менша за ворону сіру). Забарвлення досить строкате з домінуванням рудих тонів. Дзьоб темно-сірий або чорнуватий. Під дзьобом чорне пір'я. Коли птаха сидить, вона добре відрізняється від інших своєю манерою сидіння — стовпчиком з піднятими вертикально пір'яними вушками. Крила доволі довгі (довші, ніж у сичів), знизу світлі, але не білі, як у сови болотяної, з рудим відтінком, чорними плямами на згинах. Маса самців сови вухатої — 0,16-0,33 кг, самок — 0,18-0,43 кг, довжина 35-37 см, крило самців — 27,6-31,0 см, самок — 28,2-32,2 см, розмах — 84-95 см. Як і в решти сов, лапи у сови сірої мають чотири пальці, причому задній розташований трохи вище за інших. У сови, які сидить на гілці вперед спрямовано тільки два пальці. Перший з трьох передніх пальців називається зворотним і повернутий назад.
Ластівка міська - дрібний птах з родини ластівкових, широко поширений в Європі, Північній Африці та помірних широтах Азії. Як і сизий голуб, первісно мешканець скель, цей птах легко адаптувався до життя у міських умовах. Це перелітний птах, що зимує в Африці південніше від Сахари і в тропічній Азії. Тримається зграями по берегах річок, на схилах гір, луках, містах із кам'яними будівлями — часто зграйки цих птахів можна побачити на дротах ліній електропередач. Харчується комахами, яких ловить у повітрі. Статура тіла міської ластівки типова для всіх представників родини — витягнутий тулуб, довгі вузькі крила, злегка плеската голова і короткий дзьоб. Розміром вона трохи менша за горобця: довжина тіла 12—17 см, розмах крил 20—33 см, маса 18—19 г. Верх синювато-чорний із синім відливом, черево, нижня частина крила і надхвістя — чисто-білі. Хвіст майже без вилочки, лише з невеликим вирізом. Ноги повністю покриті білим пір'ям і пухом. Самці і самки зовні одне від одного не відрізняються. Молоді птахи схожі на дорослих, але тьмяніші, сірувато-чорні зверху і буро-білі знизу. Линяння у молодих і дорослих відбувається один раз на рік і досить тривале — із серпня до березня. При цьому восени змінюється дрібне оперення, а навесні велике.
Объяснение: