Предмет: Физика,
автор: Amogus53728
На нагрівнику із ККД 45% в залізній каструлі масою 1,5 кг необхідно довести до кипіння 2 л спирту, що має температуру 25 °С. Визначте витрати природного газу на нагрівання спирту й каструлі. (с полным дано)
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Пояснення:
Дано
η=45%=0.45
m1=1.5kg
с1=460 Дж/кг*°с
с2=2500 Дж/кг*°с
V=2л=2*10⁻³ м³
ρ=800 кг/м³
t1=25°c
t2=78°с
q=33.5*10⁶ Дж/кг
m3-?
η=Qk/Qp
Ok=c1m1(t2-t1)+c2m2(t2-t1)
m2=ρV
Ok=c1m1(t2-t1)+c2ρV(t2-t1)
Qp=qm3
m3=(c1m1(t2-t1)+c2ρV(t2-t1))/ηq=(460*1.5*53+2500*800*2*10⁻³*53)/0.45*33.5*10⁶=0.016kg
Amogus53728:
q разве не 44 ?
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: 7rfamilyclub
Предмет: История,
автор: komieg97lolic
Предмет: Українська мова,
автор: w5mfr6prjh
Предмет: Математика,
автор: erzanovadilnaz
Предмет: Обществознание,
автор: Аноним