Предмет: Физика, автор: myhamari1204

Мопед рухається рівномірно зі швидкість 15 км/год. Скільки часу триватиме подорож,якщо відстань між двома містами дорівнює 30 км?
Можна будь ласка з дано та розв'язком
Даю 40 баллов ​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
4

Ответ:

2год

Объяснение:

Дано:

v=15км/год

s=30км

======

t-?

t=s/v=30/15=2год

Похожие вопросы