Предмет: Физика,
автор: cvb115
Є пружинний маятник, який відводять від положення рівноваги (розтягують пружину). На яку відстань треба відвести від положення рівноваги тягарець масою 360 г, закріплений на пружині жорсткістю 0,1 кН/м, щоб він проходив положення рівноваги зі швидкістю 1 м/с?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Объяснение:
m = 360 г = 0.36 кг
k = 100 Н/м
V = 1 м/с
x = ?
по закону сохранения энергии
Ep = Ek
k*x^2 / 2 = m*V^2 / 2
k*x^2 = m*V^2
x = √(m*V^2 / k) = √(0.36*1^2 / 100) = 0.06 м = 6 см
1Manka1:
Мудрец
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: arkrisdar159
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ElliNo3675
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Balet7271
Предмет: Алгебра,
автор: liianurbolatova29
Предмет: История,
автор: vm1303420