Предмет: Физика,
автор: 04illyaod
Дано
m△ = 4кг
t¹ = -10°c
t2 = 40°c
n = 40%
m - ?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:Відповідь: m = 0.5 кг
Объяснение:
За формулою теплового балансу:
Q = m△c(t2 - t1)
де Q - кількість теплоти, що виділилася, m - маса речовини, △c - питома теплоємність речовини, t2 - кінцева температура, t1 - початкова температура.
Q = 4 * 4.2 * (40 - (-10)) = 588 Дж
m = Q / △c(t2 - t1)
m = 588 / 4.2 * 30 = 0.5 кг
Відповідь: m = 0.5 кг
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: firuzrahmatullaev
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: sema325578
Предмет: Литература,
автор: kristina2579