Предмет: Физика,
автор: pogosyandasha2022
Очі далекозорої людини акомодують, не напружуючись, при розгляданні предметів, які знаходяться на відстані 57,7 см. Розрахуй оптичну силу окулярів, яка необхідна для того, щоб зменшити цю відстань до 25 см.
Допоможіть будь ласка!!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Для розрахунку оптичної сили окулярів використовується формула:
D = 1/f,
де D - оптична сила окулярів (в діоптріях),
f - фокусна відстань окулярів (в метрах).
Спочатку переведемо відстань в метри:
57.7 см = 0.577 м,
25 см = 0.25 м.
Тепер можемо знайти фокусну відстань окулярів:
f = 1 / D.
Для першої ситуації, де D = 0.577 м:
f₁ = 1 / 0.577 м ≈ 1.732 м.
Для другої ситуації, де D = 0.25 м:
f₂ = 1 / 0.25 м = 4 м.
Отже, для зменшення відстані до 25 см потрібна оптична сила окулярів D = 4 діоптрії
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: sasha5423
Предмет: Другие предметы,
автор: veronikavlasova0507
Предмет: Русский язык,
автор: ayaulysharipova
Предмет: Английский язык,
автор: arihanet
Предмет: Физика,
автор: giornogiovanna15