Предмет: История, автор: pspetnaa

ЯИ ДІЯЛО В ОДЕСІ ПОРТОФРАНКИ В 1 половині 19 століття, якщо так вкажіть особливості?

2. Вкажіть власті які працювали в одесі в першій половині 19 ст

Ответы

Автор ответа: Jasti228
0

Відповідь:

В першій половині 19 століття Одеська портофранка (тобто вільний порт) грало важливу роль у торгівлі та економічному розвитку міста. Деякі особливості цього періоду включають:

  • Вільний торг: Портофранка дозволяла вільний обіг товарів та залучала торговців з різних країн.
  • Міжнародний вплив: Одеса стала важливим торговим портом на Чорному морі, взаємодіяла з різними культурами та торговцями з різних країн.
  • Економічний розвиток: Розвиток морської торгівлі сприяв економічному зростанню Одеси, що впливало на її соціальний та культурний розвиток.

Власті, які працювали в Одесі в першій половині 19 століття:

У період 1804-1856 років Одеса була частиною Одеського губернаторства, яке входило до складу російської імперії. Одеська міська влада та губернаторство взаємодіяли для забезпечення порядку та розвитку міста. Деякі особливості цього періоду включають:

  • Вплив російської адміністрації: Одеса була під контролем російських владарів, і адміністративна система відповідала стандартам російської імперії.
  • Розвиток інфраструктури: Російська влада сприяла розвитку порту, доріг, інших інфраструктурних об'єктів для поліпшення торгівлі та забезпечення обороноздатності.
  • Міська адміністрація: Одеська міська рада та міська адміністрація сприяли розвитку міста, забезпечуючи порядок, управління та інші функції.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: Sharek
Предмет: Українська мова, автор: hnknta2009
Написати Контрольний письмовий з елементами опису місцевості
текст ніже
Широкий, як Дніпро, Хрещатик. Попід берегом на тротуарах - люди; посередині, на бруківці, - машини... Пливемо ми, линемо, викроковуємо
Хрещатиком... Праворуч - багатоповерхові будинки, схожі на величезні, кахлею обкладені груби, один на одного громадяться, угору на Печерськ
• лізучи. Ліворуч ЦУМ склом на сонці виблискує. Далі - здоровенна десятиповерхова міськрада (скільки ж то в ній людей радиться - така
велика!).
Десь за міськрадою - вежа телевізійна небо аж у космос проштрикує. Оце висота! Далі на тлі неба круглі з хрестами бані вимальовуються - то костел.
За вулицею Прорізною Хрещатик звертає праворуч і, порозсувавши будинки подалі від себе (наче збирається крикнути: «Пустіть мене, я хочу пірнути в Дніпро!»), утикається на Європейській площі у філармонію. / через ту філармонію в Дніпро не пірнає…
Та після вулиці Прорізної ми по Хрещатику далі не пішли, бо праворуч була станція метро. А метро, як ви знаєте, - це метро! І я хотів би глянути на того, хто, приїхавши до Києва з Васюківки, байдуже пройшов повз метро! (За