Предмет: Физика,
автор: hyteidvifn
Якої місткості потрібно взяти посудину щоб у не ї можна було налити 35кг бензину
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
плотность бензина 0,76 г/см3
объем = 35 000/0,76 = 46 000см3
1 л = 1000см3
46 000 см3 = 46 л
fernospolina:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: orina6449
Предмет: Другие предметы,
автор: bessonayany
Предмет: Литература,
автор: natalakambur8
Предмет: Геометрия,
автор: mahmudzanovadiera