Предмет: Физика,
автор: starinskakira
щоб нагрить 2 кг стали на 120° потрибно яку килькисть теплоти затратети
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:Щоб нагріти 2 кг сталі на 120 градусів Цельсія, потрібно врахувати теплоємність матеріалу. Теплоємність сталі становить близько 0,46 кДж/кг·°C. Для розрахунку теплоти, що потрібна для нагрівання, використовується формула:
Q = m * c * ΔT
де Q - теплота, m - маса сталі, c - теплоємність сталі, ΔT - зміна температури.
Підставивши дані, ми отримаємо: Q = 2 кг * 0,46 кДж/кг·°C * 120°C = 110,4 кДж.
Отже, щоб нагріти 2 кг сталі на 120 градусів Цельсія, потрібно затратити 110,4 кіло Джоулів теплоти.
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:Дано:
m = 2 кг
Δt = 120°С
c = 460 Дж/кг°С (за таблицею)
Знайти: Q.
Розв'язок:
Q = cmΔt
Q = 460 Дж/кг°С * 2 кг * 120°С = 110400 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: keitkarkar228
Предмет: Математика,
автор: valeriiasuperstar
Предмет: Українська література,
автор: sonnwqx
Предмет: Английский язык,
автор: Dima7074907
Предмет: Другие предметы,
автор: larisaimankulova43