Предмет: Экономика,
автор: Nikolai10022000
Для якої політики – грошово-кредитної або бюджетно-податкової – характерні внутрішні лаги, а для якої – зовнішні?
Ответы
Автор ответа:
1
Для грошово-кредитної політики характерні внутрішні лаги, а для бюджетно-податкової політики – зовнішні лаги.
Внутрішні лаги – це період часу від моменту виникнення збурення в національній економіці до моменту ухвалення відповідних заходів економічної політики. Вони включають у себе:
- Усвідомлюваний період – це проміжок часу між початком збурення в національній економіці (спад чи зростання темпів інфляції) і тим моментом, коли державні діячі усвідомлюють, що це справді відбулося.
- Адміністративний період – це проміжок часу між усвідомленням збурення і прийняттям рішення про проведення відповідних заходів економічної політики.
Зовнішні лаги – це період часу від моменту ухвалення відповідних заходів економічної політики до моменту їхнього повного прояву в національній економіці. Вони включають у себе:
- Інфляційний лаг – це період часу від моменту ухвалення рішення про проведення заходів бюджетно-податкової політики до моменту прояву їх впливу на інфляцію.
- Рівень доходів лаг – це період часу від моменту ухвалення рішення про проведення заходів бюджетно-податкової політики до моменту прояву їх впливу на рівень доходів домогосподарств.
- Рівень зайнятості лаг – це період часу від моменту ухвалення рішення про проведення заходів бюджетно-податкової політики до моменту прояву їх впливу на рівень зайнятості.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: faim12
Предмет: Алгебра,
автор: dfddff
Предмет: Химия,
автор: Jikkfwsswws
Предмет: Геометрия,
автор: glebkarpushin4
Предмет: Математика,
автор: brawlstarsqwerty08