Предмет: Физика,
автор: konovalkhuk
m1=15кг,V=450м/с,m2=10m, знайти V зробіть задачу дам 50 балов
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
V=. Таким чином, V = 450 м/с.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: annamariyaroschina
Предмет: Математика,
автор: karinamigasko
Предмет: Литература,
автор: lagak228nfn
Предмет: Математика,
автор: vnupbs6m4z
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: missamina2008