Предмет: Физика,
автор: hfhthg36
СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!! ФИЗИКА, ЛАБОЛАТОРНАЯ РОБОТА, НУЖНО ВВЕСТИ В ТАБЛИЦУ РЕШЕНИЯ
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1. Увімкнути комп'ютер, приєднати до нього мікрофон. Запустити на виконання програму «Звукозапис» (із набору стандартних програм).
2. Увімкнути генератор звукової частоти, налаштувати вихідний сигнал на частоту 400 Гц.
3. Увімкнути запис сигналу. Вимкнути запис через 4-6 с.
4. Збільшити гучність сигналу генератора, не змінюючи частоти, і повторити дії, описані в п. 3.
№ досліду
Назва досліду
Час коливань t, мс
Кількість коливань N
Частота хвилі v, Гц
1
Генератор звукової частоти, 400 Гц
10
4
400
2
Генератор звукової частоти, 400 Гц (більша гучність сигналу)
10
4
400
3
Генератор звукової частоти, 880 Гц
10
8,8
880
4
Камертон
10
4,4
440
5
Нота До
10
2,6
260
6
Нота Сі
10
4,9
490
Імператор звукової частоти, 400 Гц
Генератор звукової частоти, 400 Гц (більша гучність сигналу)
5. Налаштувати вихідний сигнал на частоту 880 Гц і повторити дії, описані в р. 3.
6. Вдарити по камертону гумовим молоточком і повторити дії, описані в п. 3.
7. Проспівати в мікрофон декілька нот,
для кожної ноти повторюючи дії, описані в п. 3.
8. Для кожного досліду визначити частоту звукової хвилі.
9. Результати вимірювань та обчислень занести до таблиці:
Висновок: з ясували зв'язок між характеристиками звукової хвилі (амплітуда, частота) та гучністю й висотою тону звуку. Отримані результати співпадають із заданими частотами генератора, частотою камертона, табличними значеннями частот, що відповідають певним нотам.
Завдання «із зірочкою»:
За формулою е = 1 - (vвим/vзн) * 100% оцінити відносну похибку одного з експериментів.
Нота Сі e = 1 - 490/493.88 * 100% = 0,79 %.
Объяснение:
вот это тут все правильно я ПРАВДУ говорю !!
zxcyg12:
и 1 и 2
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: amina2012fox
Предмет: Английский язык,
автор: veressofia336
Предмет: Математика,
автор: sofiakozak176
Предмет: Английский язык,
автор: Hfhjghkk
Предмет: Биология,
автор: viktoria4252