Предмет: История, автор: bessereznevatamila

Будь ласка до поможіть
1) Чиєю перемогою завершився бій УСС із російською армією в районі роги Лисоня в 1916р?
2)Яку назву мав друкований орган полку УСС?
3)Що таке інтернування?
4)Якою була кількість мобілізованих із Наддніпрянщини до російської армії в роки війни?
5) Назвіть табори для українських біженців, створені австрійською владою.
6)Як відбувалися бойові дії на українських землях у 1916 - на початку 1917р?
7) Охарактеризуйте участь УСС у подіях війни 1916 - початку 1917р.​

Ответы

Автор ответа: dragomazsofia
1

Ответ:

1) перемогою УСС

2) пресова квартира УСС

3) у міжнародному праві: 1. примусове затримання й роззброєння нейтральною державою військ воюючих держав, що вступили на територію цієї держави під час збройного конфлікту; 2. затримання однією з воюючих держав громадян або представників національності ворожої держави, що проживають на її території, до кінця війни без обмежень у часі й без слідства.

4)  3'5 млн

5) В Австрії для них створили табори у Вольфсбергу, Гмюнді та Гредігу

6) Після поразок 1915 р. російська армія оговталась і в 1916 р. організувала цілу низку наступальних дій. 4 червня — 20 вересня 1916 р. війська Південно-Західного фронту під командуванням генерала О. Брусилова провели операцію, що увійшла в історію як «Брусиловський прорив». Унаслідок наступу росіяни взяли Луцьк, а пізніше — Чернівці. «Брусиловський прорив» дозволив російським військам просунутися до 120 км уперед на лінії фронту в 340 км та оволодіти територією площею 25 тис. км2. Вони частково відвоювали Західну Волинь, Східну Галичину й Північну Буковину. На початку вересня 1916 р. фронт стабілізувався на лінії Киселин—Золочів—Бережани—Галич—Станіслав—Ворохта. До червня 1917 р. бої на фронті знову набули позиційного характеру. Перемога росіян спонукала Румунію до вступу у війну на боці Антанти. Але вона швидко зазнала поразки. Росія була змушена рятувати нового союзника. Так утворився новий Румунський фронт.

7) 3 березня 1916 р. полком УСС командував підполковник А. Варивода. Стрільці разом із австрійцями утримували позиції в окопах уздовж західного берега річки Стрипи, коли розпочався «Брусиловський прорив». У серпні 1916 р. в позиційних боях під Потуторами полк зазнав поразки та відступив, не витримавши російського наступу. Австрійське командування всю вину за російський прорив поклало на січовиків. Полк УСС розформували, а замість нього створили два курені — бойовий і резервний. Остаточно підірвали вплив і значення УСС вересневі бої 1916 р. 29-30 вересня 1916 р. підрозділ був оточений російською армією в районі гори Лисоня під Бережанами й розгромлений.

У жовтні 1916 р. відбувалося переформування й відродження полку. У його складі створили окрему Гуцульську сотню кількістю 180 стрільців. Новим комендантом полку УСС у грудні 1916 р. було призначено австрійського майора Франца Кікаля.

Після переформування полку в лютому 1917 р. січовики повернулися на фронт під м. Бережани. На початку липня 1917 р. під час останнього наступу росіян в бою під Конюхами в полон потрапило багато січовиків. З 400 старшин і стрільців, що уціліли, було сформовано новий курінь УСС, який здійснив похід до р. Збруч.

У березні-жовтні 1918 р. полк УСС під командуванням сотника О. Микитки у складі австро-угорської армії здійснив похід у Наддніпрянську Україну, був розташований на Херсонщині і прикомандирований окупаційною владою до групи архікнязя Вільгельма Габсбурґа (полковника Василя Вишиваного). У жовтні 1918 р. полк УСС було переведено у Чернівці. Після проголошення Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) у листопаді 1918 р. стрільці прибули до Львова, де стали ядром Української галицької армії (УГА).

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: artyrkaterbaew85