Предмет: Физика,
автор: HawkFoss
тіло подолало 40 км за 17 годин . знайдіть швидкість руху тіла та подумайте що це могло бути за тіло.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
2,35км/год
Объяснение:
Дано:
s=40км
t=17год
=======
v-?
v=s/t=40/17=2,35км/год
Людина (підготовлений)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: YAkyzaaaa
Предмет: Английский язык,
автор: akaryszmasejit
Предмет: Алгебра,
автор: otajonovadilrabo191
Предмет: География,
автор: ellikim81
Предмет: Алгебра,
автор: dasazrajcenko