Предмет: Химия,
автор: Аноним
131. Масова частка Кальцію в його сполуці з Гідрогеном становить
0,952. Які маси Кальцію та Гідрогену містяться в 20 г сполуки?
132. Масова частка Нітрогену в певній сполуці становить 28 %. У
якій масі сполуки міститься 56 г Нітрогену? Даю
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
131
m(Ca)=20*0,952=19,04г
m(H)=20-19,04=0,6г
132
28%=0,28
56 - 0,28
x - 1
x=56/0,28=200г
Пояснення:
avstrolopiteTIKUS:
https://znanija.com/task/54384057
Автор ответа:
1
Відповідь:
1
0.6г
2
200г
Пояснення:
х г-100пр.
56г-28пр.
х 200г
відповідь-200г
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: lebedkavika3
Предмет: Литература,
автор: doknak
Предмет: История,
автор: musicmad512
Предмет: Химия,
автор: nurhankemelova
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: orakbaigulsaya09