Предмет: Физика, автор: dinis6353

СРОЧНО!!!!! Я ВАС МОЛЮ
За графіком руху тіла визнач середню швидкість руху тіла за перші 10 секунд спостереження.(Якщо потрібно, результат округли до сотих)







Відповідь:

середня швидкість за перші 10 секунд спостереження дорівнює

м/с.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: ttt504543
0

Ответ:

по формуле делим то есть пишем:

скорость=расстояние/дробь/время , 250:40=6,25 ; 300:50=6.


dinis6353: правельный ответ 5
dinis6353: ответ 5,50/10=5
Автор ответа: 1Manka1
1

Ответ: 5м/с

Объяснение:

Ц.П. = (500 - 400) / 2 = 50м

Дано:

L = 50м

t = 10c

======

V - ?

V = L / t = 50м / 10с = 5м/с

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: arinaromanenko50