Предмет: Физика, автор: Mittles

СРОЧНО ДАЮ 20 баллов
Срібна обручка має масу 7г. Якої маси буде золота обручка такої ж форми і об'єму? Густина срібла 10,5 г/см³. Густина золота 19,3 г/см³

Ответы

Автор ответа: artem787899
0

Ответ:

Маса, об’єм і густина пов’язані між собою наступною формулою:

m=V⋅ρ, де:

m - маса,

V - об’єм,

ρ - густина.

Обчислюємо об’єм срібної обручки:

Vсрібло​=ρ срібло​/m срібло​​=10.5г/см37г​≈0.67см3

Використовуючи цей об’єм, обчислюємо масу золотої обручки:

m золото​=V срібло​⋅ρ золото​=0.67см3⋅19.3г/см3≈12.9г

Отже, золота обручка такої ж форми і об’єму матиме масу близько 12.9 грамів.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: aibekaibekov
Предмет: Русский язык, автор: Katemitina1235