Предмет: Физика,
автор: antonkulik077
бідярна куля під дією двох взаємних протилежних сил 5,81 і 1,41 H набуває прискорення 2 м/с². визначте масу кулі
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
270г
Объяснение:
Тепер найдемо силу загалом:
F= VF1^2+F2^2= √(0,81)^2+(1,08)^2=
0,6561+1,1661=1,35(H)
m=1,35/5=0,27(кг)=270(г)
Відповідь:м=270 г
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: kaminskaaanna72
Предмет: Другие предметы,
автор: kart0shka123
Предмет: Математика,
автор: nnerezovnikita
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: supervanya72